Hallitus

Yhristyksen hallitus ja yhteystiedot

 

Esko Jalanto, puheenjohtaja
040 863 0570
esko.jalanto@finrail.fi

 

Pertti Rantanen, varapuheenjohtaja

040 507 1095
rantape55@gmail.com

 

Anne Haanpää, sihteeri
040 567 7007

anne.haanpaa@gmail.com

 

Marinka Mäkelä, tupavastaava

040 587 1999

marinka.makela@gmail.com

 

Eugen Kotaviita, taloudenhoitaja

050 330 2129

talviuimarit.taloudenhoitaja@gmail.com

postiosoite: Soukanlahdenkatu 9 lh 2, 33100 Tampere


Teija Tallila, jäsensihteeri

050 330 2127

talviuimarit.jasensihteeri@gmail.com

 

Seppo Heino

040 056 3836

seppo.heino@pp4.inet.fi

 

Timo Höyden

040 024 4513

motorrad.hoyden@kolumbus.fi

 

Riikka Kaijanen
050 404 4176

riikka.kaijanen@gmail.com

 

Terhi Mäkinen

040 820 2952

terhi.makinen55@gmail.com

 

Kari Nikkola

040 052 0965

kari.nikkola@rautasoini.fi

 

Tiina Nummi
040 771 4700

tiina.nummi@gmail.com

 

Taina Rajanti
044 321 1021

trajanti@gmail.com